İnsanlarımız | KnitPro
Women Empowerment

Kadın
çalışanlarımız
400’ün üzerindebizimle
çalışan Kadın işçimiz

İnsanlarımız

Bizimle çalışan insanlarla kurduğumuz güçlü ilişkilerden son derece gurur duyuyoruz. Bağlılıkları, şirketimizin başarısında büyük bir faktördür ve onların iyiliği için bir sorumluluk duygusu hissediyoruz. Kurucumuz, topluluğumuzdaki kadınlara eşit muamele edilmesine güçlü bir bağlılığa sahiptir. KnitPro 1700+ kişiyi istihdam etmektedir. KnitPro'ya verdikleri hizmet karşılığında eşit ücret, iş eğitimi ve şirket desteği alıyorlar.

KnitPro Women Empowerment

Khema, fabrikayı açtığımızdan beri bizimle çalışmakta. Deneyimi, sorumluluk alanında büyümesini sağladı ve şu anda en önemli departmanlarımızdan birinin eş-denetimini yapıyor. Khema, hepsi ebeveynlerinin maddi desteğiyle yüksek öğrenim gören 3 çocuk annesidir.

Khema

KnitPro Women Empowerment

Urmila'nın şiş bölümümüzdeki işi onun ilk ev dışında yaptıgı iştir. İşinde büyümeye devam etmesine yardımcı olacak bazı değerli beceriler öğrendi. Ailesi için bir gelir sağlayıcı olarak, kendine güveni ve gururu arttı. Maaşı 2 çocuğu için daha iyi bir yaşam sağlamaya yardımcı oluyor.

Urmila

KnitPro Women Empowerment

Susma, ailesiyle birlikte köyünden Jaipur'a taşındıktan sonra Haziran 2014'te KnitPro'ya katıldı. İşi çok fazla konsantrasyon gerektirse de, Susma çalışma masasından yalnızca en kaliteli şişlerin çıkmasını sağlamanın zorluğundan keyif alıyor. Susma, KnitPro'dan elde ettiği gelirin iki oğlunun eğitimine katkıda bulunmasına yardımcı olmasından gurur duyuyor. Susma, oğullarının okulda başarılı olduğunu görmekten maksimum düzeyde tatmin oluyor ve onların İngilizce konuşmalarını duymaktan heyecan duyuyor. O gerçekten bizim için bir varlık.

Susma

The Real Wonder Women

Gerçek Kahraman Kadınlar

Bu, KnitPro tarafından istihdam edilen birçok kadın için ilk iş. Çoğu daha önce evlerinin dışında hiç çalışmadı. Onların güven içinde büyüdüğünü görmek bizim için çok sevindirici.

Çalışanlarımızın ekip halinde çalışırken birbirleriyle oluşturdukları topluluğa yansıyan memnuniyetini görüyoruz. Ortak çıkarlar ve kaygılar paylaşıldığında dostluklar kurulur ve hayatlar zenginleşir.

İşci Gururu

Personelimiz ürünlerimizin üstünlüğünden gurur duymaktadır. Kalite konusundaki itibarımızı korumak için çok çalışıyorlar. Tüm ürünlerimiz, yüksek bir performans standardı sağlamak için birçok kez incelenir ve yeniden kontrol edilir.

Çalışanlarımızın memnuniyetinin yan yana çalışırken oluşturdukları topluluğa yansıdığını görüyoruz. Öğrenirken ve birlikte çalışırken, kritik kişilerarası beceriler güçlendirilir. Bu genellikle tatmin edici bir şirket ruhu oluşturan dostluklar ve bağlarla sonuçlanır.

Avantajlar

Çalışanlarımızın işe gelmelerini kolaylaştıran ulaşım hizmetleri sunuyoruz. Yemekleri sübvanse ediyoruz ve iş kıyafetleri de sağlıyoruz.

KnitPro Perks - Unlimited Food
KnitPro Perks -  Free Transportation Services
KnitPro Perks