Sürdürülebilirlik | KnitPro

Sürdürülebilirlik

Bizimle her gün çalışan 1700+ kişi için en önemli önceliğimiz güvenli ve sağlıklı bir ortamdır. Bu düşünce, üzerinde çalıştığımız arazinin korunmasını ve bakımını hesaba katar.

Ürünlerimiz, tüm çalışanlar için güvenli çalışma koşulları sağlayan tozsuz bir ortamda yenilenebilir enerji ile üretilmektedir. Fabrikamızın suyunun yüzde yüzü günlük olarak temizleniyor ve sıfır israfla sonuçlanıyor. Buna karşılık, arıtılmış su, çevremizdeki arazilerin güzelliğini sulamak ve sürdürmek için kullanılır.

Tüm çalışanlarımızın sağlık ve güvenlik yönergelerine uygun olarak uygun yüz ve el koruması kullanmaları gerekmektedir.

Çevre Sağliği Ve Güvenliği

Tesislerimiz, sürdürülebilir profili ve iklim değişikliği inisiyatiflerindeki rolü nedeniyle dünya çapında ekolojik uyumlu olarak nitelendirilen ve tanınan 3.000 dönümlük bir "kampüs" içinde 6 dönümlük bir alanda yer almaktadır.

Needles made from ethical wood

Enerji Tasarufu

Güneşin enerjisini stratejik olarak yerleştirilmiş güneş panelleri ile hasat ediyoruz, bu da tamamen fosil yakıtlara veya elektrik kaynaklarına bağlı olmayan bir güç kaynağı ile sonuçlanıyor.

Su Arıtma Sistemi

Fabrikamızın suyunun yüzde yüzü günlük olarak temizleniyor ve sıfır israfla sonuçlanıyor.

KnitPro Water Reuse System KnitPro Water Reuse System
KnitPro Water Reuse System

Yağmur suyu toplama

Yağmur suları kampüs arazisinde toplanarak fabrika arazimizin geçimi de dahil olmak üzere çeşitli fabrika ihtiyaçları için kullanılmaktadır.