Sosyal Katki | KnitPro
Social Contribution

KnitPro'nun Eğitime Bağlılığı Apna Okulu (Apna = Bizim)

Doğru eğitimin iyi bir geleceğe giden yol olduğunun farkındayız. Bu nedenle, çocuklar ve genç yetişkinler için özel olarak finanse edilen bir okul oluşturduk. Yeni Delhi dışındaki bir dizi topluluktan kız ve erkek çocuklar, ilkokuldan liseye kadar eğitim görüyor. Genç kızlarımıza ve kadınlarımıza iyi bir gelecek için ve aynı temele sahip olmaları için eşit bir eğitim verilmektedir.

Social Contribution - Apna School
Social Contribution - Apna School
Social Contribution - Apna School

Hayalleri Besliyoruz

Social Contribution - Richa dreams

Richa, topluluğuna yardım etmek için doktor olmayı hayal ediyor. Apna Okulu'nda aldığı eğitim, amacına ulaşmak için çalışırken ona sağlam bir temel sağlıyor.

Richa Gujjar

Doktor

Social Contribution - Devyani Tyagi

Devyani'nin yaratıcı yetenekleri Apna Okulu'nda gelişiyor. Tüm çalışmalarında sağlam bir temel, zamanı geldiğinde onu güzel sanatlar okullarımızdan birine girmeye hazırlayacaktır.

Devyani Tyagi

Sanatçı

Social Contribution - Namrata Malik

Namrata'nın hırsı bir Mühendis olmaktır. Doğal yetenekleri Apna Okulu'ndaki müfredat tarafından destekleniyor. Mezun olduğunda Üniversite eğitimi için başvurmaya hazır olacak.

Namrata Malik

Mühendis

Knitpro'nun Beceri Merkezi

Komşu topluluğumuzu, geçimlerine hizmet eden ve aile güvenliklerine katkıda bulunan iş becerileri sağlayarak destekliyoruz.


KnitPro's Skill Center