Ürün değiştirme

Tüm KnitPro ürünleri, her türlü üretim hatasına karşı satın alma tarihinden itibaren bir yıl garantilidir.

Ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarında üretmeye özen gösterirken, üretimle ilgili bir nedene bağlı olarak ürünün beklentileri karşılamadığı nadir durumlarda, KnitPro aşağıdaki müşteri hizmetleri ve iade politikasını sunmaktadır:

Tüm kusurlu ürünler, bunların satın alındığı mağazalar tarafından değiştirilecektir. Değiştirme talebine mağaza tarafından düzenlenen tarihli bir makbuz/fatura eşlik etmelidir.

  1. Tüm şiş ve tığ setlerinde, etkilenen şiş/tığ ve/veya sadece hatalı kısım için değişim sağlanacaktır.
  2. Çift taraflı çorap şişlerinde KnitPro, beş şiş’in tamamını değiştirmek yerine yalnızca arızalı şiş’i değiştirecektir.
  3. Şiddetli basınç gibi aşırı strese maruz kalan veya şiş/tığ işi ile ilgili olmayan aletler olarak kullanılan şiş ve tığlar için hasar değişimi yapılmamaktadır. Lütfen 2,00 mm ile 4,00 mm arasındaki daha küçük boyutlu tahta şişlerin kırılgan olduğunu ve dikkatli kullanılması gerektiğini unutmayın.
  4. Şiş ve tığlarımız çoğu ürünün ana gövdesinde yazılı olan metrik ölçülere sahiptir, ancak sürekli kullanımda bu baskılar yıpranabilir. Lütfen bunun şiş’deki herhangi bir kusurun göstergesi olmadığını ve değiştirme nedeni olarak kabul edilmeyeceğini unutmayın.
  5. Durdurulan herhangi bir ürün, mümkün olduğu kadar benzer bir ürünle değiştirilecektir.

Herhangi bir nedenle değiştirme işlemi perakendeci tarafından sağlanamazsa, lütfen aşağıdaki formdaki bilgileri doldurun; gelecekteki eylem planı hakkında size kısa süre içinde geri döneceğiz.

Tüm müşterilerimize yüksek kaliteli ve performanslı ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz. Ürünle ilgili politikalarımız hakkında herhangi bir ek bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen bize support@knitpro.eu adresinden ulaşın.