Hakkimizda | KnitPro
KnitPro Collection

About Us

KnitPro, üstün kaliteli şiş ve tığlı el işi aletleri ve aksesuarları üreten bir aile işletmesidir.
Şirketimiz 1700+ işçi istihdam etmekte ve desteklemektedir. Hindistan, Jaipur'da ekolojiye uyumlu bir fabrika ve kampüste bulunuyoruz.
Çalışanlarımıza ve onların refahına duyduğumuz saygı ve bağlılığımız, ürünlerimizin kalitesinden duyduğumuz gururla eşittir.

Knitpro Ürünleri

Üretim uzmanlığımız, dünya çapında erişim ve güvenilir hizmetimiz, milyonlarca sadık müşteri yarattı.

KnitPro Products

Değerlerimiz

Mükemmellik

Ürünlerimizin kalitesi bir numaralı önceliğimizdir. Bu vurgu bizi uluslararası şiş pazarında en popüler ve önde gelen örgü şişleri ve aksesuarları üreticilerinden biri haline getirdi.

Takım çalışması

Şişlerimizin ve ürünlerimizin elde ettiği mükemmel itibardan gurur duyuyoruz. Ekip olarak ortak bir hedefimiz var: Mükemmel ve güvenilir ürünler. Bunu gerçeğe dönüştürmek için birlikte çalışıyoruz.

İyi hizmet

Tüm KnitPro çalışanları ortak bir amaca hizmet etmeye kararlıdır: En yüksek hizmet standardı. Hızlı yanıt veriyoruz, zamanında gönderiyoruz ve söz verildiği gibi teslim edilemeyen ürünler için anında değiştirme politikamız var.

Yaratıcılık

KnitPro mühendisleri her zaman yetenekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürün fikirleri ve malzemeleri arayışındadır. Ekip üyelerimizin fikirlerini de teşvik ediyoruz. Bir fikriniz varsa, bunları duymak isteriz!

Açıklık

KnitPro, ürünlerimiz, iş ve üretim uygulamalarımız, istihdam politikalarımız ve sürdürülebilirlik profilimiz konusunda tam bir şeffaflığa sahiptir.

İş ahlakı

Etik uygulamalarımız, çalışanlarımızın refahına, güvenliğine ve eğitimine olan bağlılığımıza yansımaktadır. Ürünlerimizi pazara sunmak için benzer düşünen tedarikçilerle ve sektörün en saygın distribütörleri ve perakendecileriyle çalışıyoruz.

Önemseme

Rahat ve güvenli bir çalışma ortamını destekleyen hizmetler sunarak çalışanlarımıza saygı duyuyoruz. Çalışanlarımıza eşit ve adil piyasa ücreti ödemenin yanı sıra sübvansiyonlu yemek, ulaşım yolları, işüniforması ve iş eğitimi sağlıyoruz.

Büyüme

KnitPro, mükemmellik ve hizmet politikamızın bir sonucu olarak katlanarak büyüdü. İşçi sayılarında, üretim yeteneklerinde, teknolojik gelişmelerde ve ürün hattının genişletilmesindeki artış, işe ve müşterilerimize olan bağlılığımızın kanıtıdır.

Adil uygulama etiğimiz aşağıdaki standartlarda somutlaştırılmıştır:

Birlikte Çalişiyoruz.

Birbirimizi Önemsiyoruz.

İnsanimizi Eğitiyoruz

Ülkemizi Koruyoruz

Hayallerin Gerçek Olmasina Yardimci Oluyoruz

Dünyayi Daha İyi Bir Yer Yapmak İçin Çalişiyoruz

Taahhüt Ederiz

Müşterilerimize üstün şiş ve tığ işi ürünleri sunmaya

Tüm ürünlerimiz için yüksek bir mükemmellik standardını korumaya

Çalışanlarımıza iş başında eğitim ve öğretim sağlamaya

Adil ücretli istihdam sağlayarak, işçi topluluğumuzu onurlandırmaya

Şirketimizin çevresini ve üzerinde çalıştığımız araziyi korumaya

Ödüller ve Tanıma

British Knitting Awards
British Knitting Awards
British Knitting Awards